Czytających rowerzystów, miłośników biblioteki i aktywnego spędzania wolnego czasu zapraszamy na VIII Rajd Rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz”. Odbędzie się on 25 maja, pod hasłem „Z 70.na rowerze”. Wpisowe – 10 zł od osoby.

Start – spod siedziby biblioteki w Kaźmierzu (zbiórka – godz. 9.30, wyjazd – godz. 10.00). Trasa rajdu : Kaźmierz, Witkowice, Gorszewice, Sokolniki Małe, Kopanina, Kaźmierz. Meta – Staw wędkarski przy ul. Leśnej w Kaźmierzu. A tam – piknik, atrakcje, zabawy, konkursy! Szczegóły w regulaminie rajdu. Karty zapisu i regulamin rajdu do pobrania na stronie lub w bibliotece. Wypełnione karty zapisu prosimy dostarczyć do biblioteki w Kaźmierzu do wtorku 21 maja 2019 r. do godz. 15.00 ZAPRASZAMY!

Pobierz REGULAMIN

Pobierz KARTA ZGŁOSZENIA