Koncert Magia strun – 10 października

W niedzielę 10 października zapraszamy na wielką ucztę duchową i magię brzmienia dwóch instrumentów – skrzypiec i harfy, z dodatkiem wokalu. Wyjątkowy duet – Barbara Szelągiewicz i Michał Zator, połączenie harfy ze skrzypcami, da unikatowe szlachetne brzmienie, które zachwyci publiczność. Podczas nadchodzącego koncertu w Kaźmierzu zatytułowanego „Magia strun” Barbara Szelągiewicz i Michał Zator połączą improwizacje na tematy znane m.in. z muzyki filmowej, tradycyjnej, celtyckiej czy popularnej, ze swoimi autorskimi kompozycjami wokalno – instrumentalnymi. Będzie więc „Hallelujah” Leonarda Cohena, „Wielka miłość” Seweryna Krajewskiego czy „Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego.

Barbara Szelągiewicz – ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu ze specjalnością skrzypce, a także studia podyplomowe – manager kultury w Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych. Współpracowała z grupą Perfect, Eleni, z orkiestrami m.in. Zbigniewa Górnego, Aleksandra Maliszewskiego czy Zenona Laskowika. Współtwórczyni takich zespołów jak Maestro Quartet, 2be, Face2Face.

Michał Zator – jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie, który wykonuje na harfie autorski repertuar akompaniując sobie do śpiewu. Półfinalista piątej edycji programu „Mam Talent”. Z wyróżnieniem ukończył Akademię Muzyczną w Poznaniu.

Koncert Magia strun – 10 października, godz 16.00 w sali budynku przy ul. Dworcowej 14 w Kaźmierzu. Wstęp 10 zł. Wejściówki do odebrania w bibliotece. Prosimy o zapoznanie się z treścią i przestrzeganie regulaminu: Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach

Koncert współfinansowany przez Powiat Szamotulski.

mega888