Przedłużenie terminu składania prac do konkursu
nowy termin – 14 grudnia!
Dobra wiadomość dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zrobić swojej zakładki na konkurs! Termin składania prac się zmienia, pozostałe zasady konkursu zostają te same.

Weź udział w konkursie i wygraj nagrodę! Konkurs obowiązuje do 14 grudnia 2022. Czekamy na wasze zgłoszenia i prace!

Warunki udziału w konkursie:

• Konkurs polega na wykonaniu zakładki do książki lub projektu graficznego zakładki,
  • Konkurs ma charakter indywidualny: jeden uczestnik zgłasza tylko jedną pracę,
  • Praca powinna mieć postać jednostronnej zakładki do książki o wymiarach 50×200 mm lub projektu zakładki o proporcjach 1:4 wykonanego w dowolnym programie graficznym             w dowolnej kolorystyce, w układzie pionowym lub poziomym. Minimalna rozdzielczość projektu powinna wynosić 300 DPI. Praca powinna być zapisana w formacie PDF.
  • Praca nadesłana na konkurs nie może być wcześniej publikowana ani wykorzystywana do innych konkursów lub wystaw.
  • Do konkursu może zgłosić się samodzielnie pełnoletni Uczestnik lub rodzic/opiekun prawny reprezentujący niepełnoletniego uczestnika.
  • Zakładki wraz z kompletem wymaganych dokumentów należy złożyć osobiście w siedzibie Organizatora.
  • Zakładki zapisane w formacie PDF wraz z kompletem wymaganych dokumentów można wysłać drogą elektroniczną na adres: palacbiblioteka.kazmierz@gmail.com podając imię, nazwisko. W tytule wiadomości wpisać “Konkurs na projekt zakładki” lub dostarczyć do siedziby Organizatora.
  • Projekty na konkurs zostaną wykorzystane do wydruku i dystrybucji.
  • Konkurs trwa do 14 grudnia 2022 r. włącznie.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne do pobrania tutaj:

→Regulamin konkursu zakładka [454 KB]

→Karta zgłoszeniowa – zakładka [431 KB]