Tenor kontra Sopran… czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach

ZAPRASZAMY NA KOMEDIOWE WIDOWISKO MUZYCZNE Tenor kontra Sopran... czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach, 12 lutego 2023 godz. 16.00, Sala Kina, ul. Dworcowa 14 Kaźmierz BILETY 20 ZŁ DO ODBIORU W PAŁACU UL. NOWOWIEJSKA 15 Kontakt i informacje: 61 29 18 072 ul. NOWOWIEJSKA 15 Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Kaźmierzu

ZAPRASZAMY NA KOMEDIOWE WIDOWISKO MUZYCZNE Tenor kontra Sopran… czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach,

Tenor kontra Sopran, czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach. 12 lutego 2023, godz. 16.00, Sala Kina, ul. Dworcowa 14 Kaźmierz.

Kiedy tenor spotka sopran, wszystko może się zdarzyć: przepojone uczuciem arie, miłosne duety i dowcipne dialogi, słowem – operetka! Tu serca wibrują radością i wzruszeniem, biją w rytmie walca, czardasza i pieśni neapolitańskich. Całe szczęście, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus.  A za akompaniament bierze się uroczy, choć lekko gburowaty pianista rodem z baru „u grubego Benka”. Odrobina bezczelnego ragtime’a i pikanterii jest wskazana – inaczej słodycz miłości zalepiła by nas niczym landrynkowy syrop z watą cukrową!

Zapraszamy na autorski spektakl w wykonaniu solistów Teatru Wielkiego w Poznaniu z towarzyszeniem akompaniatora- pianisty

Barbara Gutaj-Monowid – sopran
Marek Szymański – tenor
Sebastian Cieśliński – fortepian

12 lutego 2023, godz. 16.00, Sala Kina, ul. Dworcowa 14 Kaźmierz

BILETY – 20 ZŁ

DO ODBIORU W PAŁACU UL. NOWOWIEJSKA 15
czas trwania – 75min
Kontakt i informacje: 61 29 18 072, ul. NOWOWIEJSKA 15 Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Kaźmierzu

Szanowni Państwo,

Po sukcesie mojego autorskiego komediowo-muzycznego spektaklu Brunetki, blondynki…czyli Tenor w opałach, przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnego przedstawienia.

Z radoscią i dumą przedstawiam Tenor kontra Sopran…czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach.
Hity operetkowe, radość i wzruszenie, miłosne arie i duety, pikanteria i dowcip oraz relaks tak nam potrzebny:) a w dodatku…kabaretowa forma!

Wykonawcami są soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu

Barbara Gutaj-Monowid – sopran
Marek Szymański – tenor
Sebastian Cieśliński – fortepian

Serdecznie polecam, łącząc wyrazy szacunku!

Barbara Gutaj-Monowid

przez