Niedzielny koncert walentynkowy już za nami! Mała próbka tego, co mieliśmy okazję zobaczyć i posłuchać!

Szanowni Państwo,

Po sukcesie mojego autorskiego komediowo-muzycznego spektaklu Brunetki, blondynki…czyli Tenor w opałach, przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnego przedstawienia.

Z radoscią i dumą przedstawiam Tenor kontra Sopran…czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach.
Hity operetkowe, radość i wzruszenie, miłosne arie i duety, pikanteria i dowcip oraz relaks tak nam potrzebny:) a w dodatku…kabaretowa forma!

Wykonawcami są soliści Teatru Wielkiego w Poznaniu

Barbara Gutaj-Monowid – sopran
Marek Szymański – tenor
Sebastian Cieśliński – fortepian

Serdecznie polecam, łącząc wyrazy szacunku!

Barbara Gutaj-Monowid

Relacja z wydarzenia – więcej zdjęć na stronie Facebook

Relacja filmowa z wydarzenia

Piano Voce – Barbara Gutaj-Monowid (sopran), Marek Szymański (tenor) i Akompaniator-pianista ( Sebastian Cieśliński)

ZAPRASZAMY NA KOMEDIOWE WIDOWISKO MUZYCZNE Tenor kontra Sopran… czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach (ogłoszono 24 stycznia 2023)

Tenor kontra Sopran, czyli operetkowe (prze)boje na wysokich tonach. 12 lutego 2023, godz. 16.00, Sala Kina, ul. Dworcowa 14 Kaźmierz.

Kiedy tenor spotka sopran, wszystko może się zdarzyć: przepojone uczuciem arie, miłosne duety i dowcipne dialogi, słowem – operetka! Tu serca wibrują radością i wzruszeniem, biją w rytmie walca, czardasza i pieśni neapolitańskich. Całe szczęście, że mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus.  A za akompaniament bierze się uroczy, choć lekko gburowaty pianista rodem z baru „u grubego Benka”. Odrobina bezczelnego ragtime’a i pikanterii jest wskazana – inaczej słodycz miłości zalepiła by nas niczym landrynkowy syrop z watą cukrową!

Zapraszamy na autorski spektakl w wykonaniu solistów Teatru Wielkiego w Poznaniu z towarzyszeniem akompaniatora- pianisty

Barbara Gutaj-Monowid – sopran
Marek Szymański – tenor
Sebastian Cieśliński – fortepian