Nagraj, jak śpiewasz i wyślij na konkurs! Zaśpiewaj kolędę, pastorałkę lub utwór świąteczny – wersja w języku polskim lub  zagraniczna. Dopuszczamy wykonanie solowe, w duetach lub grupowe. Brak limitów wiekowych.

Konkurs ,,Kolędować każdy może…”

Warunki udziału w konkursie

• Wykonujemy (śpiewamy) kolędę, pastorałkę lub utwór świąteczny – wersja w języku polskim lub  zagraniczna.
  • Dopuszczamy wykonanie solowe, w duetach lub grupowe (brak limitów wiekowych)
  • Utwór powinien zawierać maksymalnie 2 zwrotki z refrenami – z podkładem muzycznym, bez podkładu muzycznego (acapella) lub z akompaniamentem (gitara, keyboard, akordeon, itp.)
  • Nagraną kolędę, pastorałkę lub utwór świąteczny przesyłamy na adres palacbiblioteka.kazmierz@gmail.com podając imię, nazwisko. W tytule wiadomości wpisać ,,Kolędować każdy może…” lub dostarczyć do siedziby Organizatora na dysku pamięci do przegrania.
  • Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia. Uczestnicy niepełnoletni mogą brać udział w konkursie wyłącznie za zgodą rodzica. Karta zgłoszenia do pobrania ze strony biblioteka-kazmierz.pl.

Kryteria oceny prac

• Oryginalność i pomysłowość
  • walory artystyczne
  • zgodność rozmiaru z wymogami regulaminowymi

Jury i nagrody

• Prace zgłoszone do konkursu oceni powołana przez Organizatora Komisja Konkursowa.
  • Autorzy najlepszych prac otrzymają dyplomy oraz nagrody.
  • Wyniki zostaną ogłoszone na stronach internetowych Organizatora.

Termin przesyłania nagrań oraz ogłoszenie wyników

Nagrania można przesyłać od 01.12.22 r. do 30.12.22 r. Wyniki zostaną ogłoszone 10 stycznia na stronie biblioteka-kazmierz.pl oraz na profilu Facebook. Wręczenie nagród nastąpi na koncercie karnawałowym w styczniu (uczestnicy zostaną poinformowani o dokładnym terminie mailowo)

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne do pobrania tutaj:

Karta-zgloszeniowa-kolędować każdy może… [264 KB]

Regulamin Konkursu kolędować każdy może… [450 KB]