Dzwonki oknem na świat – kolekcja dzwonków Tomasza Grześkowiaka mieszkańca gminy Kaźmierz

wystawa dostępna od 17 stycznia 2023 do marca w godzinach otwarcia biblioteki

Wystawa Dzwonki oknem na świat oficjalnie otwarta! Pan Tomasz Grześkowiak osobiście otworzył wystawę dla zwiedzających uderzając
w dzwon (oczywiście z prywatnej kolekcji).

Na inauguracji przemawiała Dyrektor Bogumiła Magdziarek z Wójtem Zenonem Gałką. Licznie zgromadzeni goście, koleżanki i koledzy z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dusznikach oraz mieszkańcy Kaźmierza mieli okazję obejrzeć piękną wystawę, zaśpiewać wspólnie kolędy i biesiadować przy ciastku i kawie. Otwarciu towarzyszyło też rozdanie nagród uczestnikom konkursu „Kolędować każdy może…”.

Gratulujemy Panu Tomaszowi wspaniałej i wyjątkowej kolekcji, dziękujemy za jej udostępnienie odwiedzającym bibliotekę w Kaźmierzu. Życzymy kontynuowania pasji i poszerzania kolekcji o kolejne unikatowe dzwonki.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy dzwonków! (album zdjęć na stronie Facebook – po kliknięciu link otwiera się w nowej karcie)
Więcej zdjęć z uroczystości na naszej stronie Facebookowej.
Zapraszamy na oficjalny fanpage Tomek Grześkowiak Kolekcjoner Dzwonków gdzie można dowiedzieć się więcej o jego pasji.