Od 1 maja 2024 roku w Bibliotece w Kaźmierzu wprowadzamy usługę LEGIMI

Jak zacząć korzystać z Legimi i pobrać kod?

Czytelnik otrzymuje 1 kod miesięcznie. Ważne, aby kod aktywować nie później niż ostatniego dnia miesiąca, w którym się go otrzymało – w przeciwnym wypadku straci ważność. Aktywowany kod zapewnia dostęp do Legimi przez 30 dni. Dopiero po wykorzystaniu raz otrzymanego kodu można korzystać z następnego. Kody są wydawane WYŁĄCZNIE czytelnikom biblioteki. Czytelnicy, którzy mają zablokowane konto przez przetrzymanie książek, otrzymają kod po uregulowaniu należności.

UWAGA!
Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie Czytelnicy, którzy ukończyli 13. rok życia, posiadający ważną kartę biblioteczną oraz mający uregulowane należności i zobowiązania wobec Biblioteki.  Konta założone internetowo przez katalog OPAC i niepotwierdzone przez bibliotekarza nie kwalifikują się do wydania kodu.

Kody dostępu do Legimi można odebrać tylko OSOBIŚCIE w Bibliotece Publicznej i Centrum Kultury w Kaźmierzu
przy ul. Nowowiejskiej 15.

  1. Zarejestruj się na Legimi, wchodząc na stronę www.legimi.pl/konto/zarejestruj/ lub zaloguj się na swoje konto Legimi
  2. Wejdź na stronę https://www.legimi.pl/wbppoznan/
  3. Wpisz kod otrzymany od BPiCK w Kaźmierzu.
  4. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi w Google Play (Android) lub z Apple Store (iOS) albo z Microsoft Store (Windows Phone).
  5. Zaloguj się w aplikacji i czytaj!

Zabrania się:
>Rozpowszechniania oraz wprowadzania do obrotu wypożyczonych e-booków.
>Modyfikowania lub powielania treści e-booków.
>Wykorzystywania e-booków w celach komercyjnych, w szczególności rozpowszechniania ich treści lub wprowadzania do sieci Internet.

Skip to content