Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszą pisankę i palmę wielkanocną. Na konkurs wpłynęło 15 palm wielkanocnych oraz 37 pisanek. Prace zostały ocenione w 3 grupach wiekowych: przedszkole, szkoła i dorośli. Prace można obejrzeć na załączonym filmiku.

W kategorii przedszkole – pisanki:

1 m. – Małgorzata Starosta, 2 m. – Ksawery Wyskida oraz Tobiasz Wiśniewski, 3 m. – Maja Zakielarz

W kategorii przedszkole – palma wielkanocna:

1 m. – Jagoda Czarnecka, 2 m. – Aleksy i Felicja Szewczyk oraz 2 m. – Ksawery Wyskida (praca zespołowa z mamą) 3 m. – Maksymilian Klimas oraz Ignacy Wiśniewski.

W kategorii szkoła – pisanki:

1 m. – Oliwia Kozłowska, 2 m. – Karolina Fronczak, 3 m. – Julia Piotrowska, wyróżnienie – Antoni Augustyn.

W kategorii szkoła – palma wielkanocna:

1 m. – Lena Okoń, 2 m. – Julia Piotrowska oraz Zuzanna i Józef Wojciechowscy, 3 m. – Wojciech Krakowiak.

W kategorii dorośli – pisanki:

1 m. – Halina Bartkowiak, 2 m. – Małgorzata Klimas, 3 m. – Dorota Piotrowska, wyróżnienie – Grzegorz Fronczak.

W kategorii dorośli – palmy wielkanocne:

1 m. – Dorota Piotrowska, 2 m. – Danuta Przewoźna (praca zespołowa z synem Ksawerym).

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział, piękne prace.. Zwycięzcom gratulujemy! Nagrody można odebrać w bibliotece z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: maseczka, dezynfekcja dłoni, zachowanie odległości.

Wystawę prac można obejrzeć na załączonym filmiku.