reż.: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy, występują: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy.

Wspaniałe przeżycie, piękne piosenki, zabawne dialogi. „Wiosenna Przygoda” to opowieść o tym, że warto poświęcić się rzeczą ważnym, zaopiekować się kimś innym i być odpowiedzialnym. Przygoda Małego Misia uświadomiła nam, że niektóre sprawy i problemy trzeba po prostu „wysiedzieć” i być cierpliwym. Z pewnością spektakl Teatru Teatryle przypadł do gustu nie tylko małym widzom, ale także tym dorosłym. Nie wyłączajmy swojej wyobraźni!

25 marca o godzinie 16.00
sala kina ul. Dworcowa 14
możliwa rezerwacja telefoniczna: 61 29 18 072

Opis spektaklu:

Wiosną w lesie życie płynie leniwie. Misie wygrzewają się w słońcu, ptaki doglądają swych gniazd. Spokój pryska, gdy pojawia się głodny Lis i Kukułka, która podrzuca swoje jajko. Jak misie poradzą sobie z podrzutkiem? Jaką rolę odegra w całej zabawie Lis? Kto wysiedzi jajko? Tego dowiecie się oglądając nasze wesołe przedstawienie.

Wiek: 3+

Wydarzenie ogłoszono 14 marca 2023

plakat Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy spektakl pt. „Wiosenna Przygoda” w wykonaniu TeatRyle. 25 marca o godzinie 16.00 sala kina ul. Dworcowa 14 Bilety 10 zł od osoby do odbioru w bibliotece (w godzinach otwarcia, ul. Nowowiejska 15) możliwa rezerwacja telefoniczna: 61 29 18 072
Teatryle Wiosenna Przygoda