Zapraszamy młodzież od 13 lat na sześciogodzinne, intensywne warsztaty, które pomogą opanować sztukę tworzenia angażujących treści na platformie Instagram, takich jak Reelsy, Rolki i Stories. W dzisiejszych czasach umiejętność tworzenia atrakcyjnych materiałów wideo to klucz do skutecznej komunikacji w internecie i budowania swojej obecności w mediach społecznościowych.

Warsztaty: Jak Nagrywać i Montować Reelsy, Rolki i Stories

Data: 28 września 2024
Godzina: 10:00 – 16:00
Miejsce: Pałac, ul. Nowowiejska 15, Kaźmierz

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się:

• Jak działa algorytm Instagrama i w jaki sposób promuje różne rodzaje treści, co pozwoli zrozumieć, jakie materiały mają największą szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców.
  • Jak stylizować swoje nagrania, aby były estetyczne i profesjonalne, co przyciągnie uwagę i zwiększy zaangażowanie obserwatorów.
  • Jakie są najczęstsze błędy popełniane przez twórców i jak ich unikać, aby tworzyć treści zgodne z najlepszymi praktykami i uniknąć blokad algorytmicznych.
JAK NAGRYWAĆ
i montować Reelsy, ROLKI, STORIES
WARSZTATY
TEL. 61 29 18 072

godz. 10-16
Pałac, ul. Nowowiejska 15, Kaźmierz
INSTAGRAM & REELS
dowiesz się:
Jak działa algorytm
Jak stylizować treści
jakich błędów
 unikać
od 13 lat
Prowadzą ekspertki:
Marta Patalas
Jagoda Urban
Ilość miejsc ograniczona

Warsztaty poprowadzą dwie doświadczone ekspertki: Marta Patalas i Jagoda Urban, które posiadają szeroką wiedzę na temat Instagrama i wideo marketingu. Dzięki ich doświadczeniu uczestnicy będą mogli nie tylko zdobyć teoretyczną wiedzę, ale także zastosować ją w praktyce – każdy z uczestników będzie miał okazję samodzielnie tworzyć treści pod okiem prowadzących.

Warsztaty te skierowane są do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie nagrywania i montażu wideo, zarówno z myślą o karierze, jak i rozwijaniu swojego konta na Instagramie czy innych platformach społecznościowych. Jest to doskonała okazja do zdobycia praktycznych umiejętności, które mogą okazać się przydatne nie tylko w mediach społecznościowych, ale również w przyszłej pracy zawodowej.

Zapisy: tel. 61 29 18 072
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłoszenia!

Dofinansowanie i wsparcie

Projekt #Blisko jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Inicjatywa ta jest wspierana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury. Realizowana w ramach projektu pt. „Blisko, Bliżej, Biblioteka” w ramach programu „BLISKO” finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Blisko, Bliżej, Biblioteka

Celem realizacji zadań w ramach  Kierunku interwencji 4.1.

BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność

wzmocnienie roli bibliotek jako „trzeciego miejsca”
jednoczącego społeczność lokalną działaniami kulturalnymi, przyczyniającego się do rozwoju aktywnego czytelnictwa i uczestnictwa w kulturze.

logo blisko bliżej biblioteka
belka -nck-kolor