Dla miłośników podróży!

Mamy coś specjalnie dla Was – cykl spotkań z podróżnikami! Zanurzymy się w opowieści o najdalszych zakątkach świata, pełnych przygód i fascynujących historii. To świetna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o miejscach, które może sami kiedyś odwiedzicie… a może po prostu wyruszycie w podróż bez wychodzenia z biblioteki! Gwarantujemy ciekawą atmosferę i mnóstwo inspiracji.

Co nas czeka?

12 wrześniaDorota Kłąb opowie o egzotycznej Kubie, w prelekcji pt. „Kuba – egzotyczna wyspa absurdów”.
3 październikaEwa Wilczyńska-Saj zabierze nas na odległą Wyspę Wielkanocną, odkrywając tradycje i festiwal Tapati Rapa Nui.
7 listopadaKlaudia Bogusz opowie o emocjonującej wspinaczce na majestatyczną Aconcaguę.
5 grudniaTomasz Owsiany wprowadzi nas w codzienne życie i kulturę Paragwaju, ukazując twarze jego mieszkańców.

Kiedy? W czwartki o godz. 18:00
Gdzie? Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury, ul. Nowowiejska 15
Wstęp? Wstęp wolny!

To świetna okazja, by podróżować razem z nami – bez biletów lotniczych, ale za to z mnóstwem inspiracji! Czekamy na Was z niecierpliwością i już nie możemy się doczekać wspólnych spotkań!

Organizatorzy: Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty i Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Kaźmierzu

logo Stowarzyszenie Twórcze Horyzonty

,