W tym roku Dzień Kobiet świętowaliśmy wcześniej i w rytm przebojów ABBY! Taniec, śpiew i dobra zabawa! ABBA SHOW wygląda jak prawdziwa ABBA i gra jak prawdziwa ABBA! Koncert szczecińskiej grupy ABBA SHOW – FAAN – tribute cover show znanej także pod nazwą „POLSKA ABBA”! To wydarzenie nie tylko dla fanów zespołu ABBA – tylko dla wszystkich miłośników muzyki tanecznej, disco i POP!

więcej zdjęć z występu

Na Dzień Kobiet życzymy wszystkiego najlepszego!

Wspomnień moc! ABBA SHOW! – oby więcej takich chwil.

W budynku C szkoły podstawowej tańczyliśmy, śpiewaliśmy i dobrze się bawiliśmy.

Dziękujemy Pani Dyrektor Sylwii Zagórskiej i pracownikom szkoły podstawowej za użyczenie sali i pomoc w organizacji koncertu

na Dzień Kobiet.

W tym roku Dzień Kobiet świętujemy w rytmach największych przebojów ABBY! 4 marca 2023 godz. 16.00 Sala widowiskowa BUDYNEK C - Szkoły Podstawowej Darmowe wejściówki do odbioru w bibliotece przy ul. Nowowiejskiej! Wejściówki można odbierać w godzinach otwarcia biblioteki: Zapraszamy na koncert szczecińskiej grupy ABBA SHOW - FAAN - tribute cover show znanej także pod nazwą „POLSKA ABBA”! To wydarzenie nie tylko dla fanów zespołu ABBA! Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki tanecznej, disco i POP!
Zapraszamy na koncert szczecińskiej grupy ABBA SHOW – FAAN – tribute cover show znanej także pod nazwą „POLSKA ABBA”!

4 marca 2023, godz. 16.00
Sala widowiskowa BUDYNEK C – Szkoły Podstawowej
Darmowe wejściówki do odbioru w bibliotece przy ul. Nowowiejskiej!

Ogłoszono 13 lutego 2023
Opublikowano

w

przez

Tagi:

Skip to content