Uwaga, warsztaty hafciarskie!

Jeśli chcesz nauczyć się podstaw haftu, miło spędzić czas i mieć ręcznie haftowaną przez siebie ramkę na zdjęcie to zapraszamy serdecznie na warsztaty!

„Haftoportret – czyli stwórz haftowaną ramkę na zdjęcia” to cykl warsztatów, które poprowadzi Zuzanna Lewandowska pasjonatka rękodzieła i hafciarstwa.

Podczas warsztatów nauczysz się jak zaprojektować i wykonać swój własny haftowany tamborek z miejscem na zdjęcie.
Weź ze sobą swoją ulubioną książkę, wyhaftuj, zapozuj.

Już 25 maja pierwsze warsztaty, na których będziemy realizować temat – Kwiecista łąka

Do zobaczenia przy hafcie!

• 25.05. (sobota) g. 10:00
  • 08.06. (sobota) g. 10:00
  • 29.06. (sobota) g. 10:00

Miejsce warsztatów: Pałac ul. Nowowiejska 15, Kaźmierz, tel. 61 29 18 072

Inicjatywa oddolna „Haftoportret – czyli stwórz haftowaną ramkę na zdjęcia” realizowana w ramach projektu pt. „Blisko, Bliżej, Biblioteka” w ramach programu „BLISKO” finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
#Blisko, Bliżej, Biblioteka – Inicjatywy Oddolne

Blisko, Bliżej, Biblioteka

Celem realizacji zadań w ramach  Kierunku interwencji 4.1.

BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność

wzmocnienie roli bibliotek jako „trzeciego miejsca”
jednoczącego społeczność lokalną działaniami kulturalnymi, przyczyniającego się do rozwoju aktywnego czytelnictwa i uczestnictwa w kulturze.

logo blisko bliżej biblioteka

,