Blisko Bliżej Biblioteka krok do rozczytania 8.08.2023

Zajęcia z Joanną Krzyżanek w punkcie bibliotecznym w Bytyniu. Dzisiaj Dzień kota, więc koty – te literackie z opowiadań Joanny Krzyżanek, i te plastyczne wiodły prym!

Zajęcia z Joanną Krzyżanek w punkcie bibliotecznym w Gaju Wielkim (9.08.2023). Dzień Miłośników Książek – spora grupa miłośników książek zebrała się w świetlicy w Gaju Wielkim. Joanna Krzyżanek wspólnie z dziećmi odkrywała niesamowity świat książek, ilustracji i … zapachów. Snuły się opowiadania o bohaterach z Knedelkowa, próbach przechowania czekolady. Dzieci wyczarowały cudownie pachnące czekoladki, aczkolwiek niekoniecznie do zjedzenia.

ℹDziałania prowadzone są w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

#BLISKO

Narodowe Centrum Kultury