Zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Sama River Blues, który odbędzie się w sobotę, 12 października 2024 roku o godzinie 18:00 w Sali Kina Kaźmierz (ul. Dworcowa 14). To będzie wieczór pełen niezapomnianych wrażeń, bluesowych rytmów i rockowych brzmień. Wstęp wolny! Kiedy: Sobota, 12 października 2024, godzina 18:00
Gdzie: Sala Kina Kaźmierz, ul. Dworcowa 14
Wstęp: Wolny

Zarezerwujcie czas i dołączcie do nas, by na żywo poczuć energię muzyki, która porusza serca i dusze. Czeka Was wieczór pełen pasji, znakomitych riffów i emocji – idealny sposób na spędzenie sobotniego wieczoru!

Kiedy: Sobota, 12 października 2024, godzina 18:00
Gdzie: Sala Kina Kaźmierz, ul. Dworcowa 14
Wstęp: Wolny

Pierwotnie zespół miał wystąpić na imprezie Retrostacja, jednak ze względu na zmiany organizacyjne koncert został przeniesiony. Teraz macie szansę zobaczyć ich pełen energii show już 12 października!

Dofinansowanie i wsparcie

Projekt #Blisko jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Inicjatywa ta jest wspierana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury. Realizowana w ramach projektu pt. „Blisko, Bliżej, Biblioteka” w ramach programu „BLISKO” finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Blisko, Bliżej, Biblioteka

Celem realizacji zadań w ramach  Kierunku interwencji 4.1.

BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność

wzmocnienie roli bibliotek jako „trzeciego miejsca”
jednoczącego społeczność lokalną działaniami kulturalnymi, przyczyniającego się do rozwoju aktywnego czytelnictwa i uczestnictwa w kulturze.

logo blisko bliżej biblioteka
belka -nck-kolor