Gorąco zachęcamy młodzież do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Dział Fotografii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Konkurs skierowany jest do młodzieży (wielkopolskich szkół ponadpodstawowych), której głos w obecnym czasie zdaje się być niesłyszalny, do osób, które stają się niemymi wykonawcami nakazów „od – do” w ramach wyższych, często niezrozumiałych dla nich celów; zmuszonych zmienić swoje dotychczasowe zwyczaje, rezygnując przy tym z tego, co dla młodości istotne, ważne i podporządkować się temu co „właściwe”.

„Error_2k20…” jest zarazem konkursem fotograficznym jak i naborem na wystawę, której wernisaż jest planowany 01.06.2021 r. Termin zgłoszeń upływa 10.05.2021 r. Nadesłane prace oceni profesjonalne jury. Dla autorów najciekawszych realizacji są przewidziane nagrody rzeczowe.

Na stronie: https://www.wbp.poznan.pl/foto…/konkursy/error_2k20…/… znajdują się karty zgłoszeń dla osób pełnoletnich i niepełnoletnich oraz regulamin konkursu. Karty zgłoszeń należy uzupełnić i odesłać wraz ze zdjęciami na adres: foto@wbp,poznan.pl

Zachęcamy do udziału!

 


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Skip to content