Zapraszamy uczniów i studentów z Gminy Kaźmierz do udziału w konkursie, którego celem jest promowanie czytelnictwa. Jeśli masz swoją ulubioną książkę dla dzieci lub młodzieży, to doskonała okazja, by ją zareklamować i przy okazji zdobyć atrakcyjne nagrody!

Kto może wziąć udział?

• Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych
  • Uczniowie szkół średnich
  • Studenci z Gminy Kaźmierz

Zadanie konkursowe:

Nagraj krótki, 60-sekundowy film (rolkę/reel), w którym przedstawisz i zareklamujesz wybraną przez siebie książkę. Gatunek literacki zależy wyłącznie od Ciebie – liczy się pomysłowość i kreatywność!

Zasady:

• Maksymalny czas trwania filmu: 60 sekund
  • Gatunek literatury: dowolny
  • Prace należy przesłać do 18 października

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do udziału – pokaż swoją pasję do czytania i stwórz coś wyjątkowego!

Dofinansowanie i wsparcie

Projekt #Blisko jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Inicjatywa ta jest wspierana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury. Realizowana w ramach projektu pt. „Blisko, Bliżej, Biblioteka” w ramach programu „BLISKO” finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Blisko, Bliżej, Biblioteka

Celem realizacji zadań w ramach  Kierunku interwencji 4.1.

BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność

wzmocnienie roli bibliotek jako „trzeciego miejsca”
jednoczącego społeczność lokalną działaniami kulturalnymi, przyczyniającego się do rozwoju aktywnego czytelnictwa i uczestnictwa w kulturze.

logo blisko bliżej biblioteka
belka -nck-kolor