Majówka ma wiele zalet, ale też jedną sporą wadę – niezależnie od tego jak długo trwa, szybko się kończy. Ale nie ma co żałować, bo właśnie zaczynamy Tydzień Bibliotek!

W Kaźmierzu rozpoczęliśmy hucznie Muzycznym Stand Up’em Pawła Bączkowskiego. Najnowszy program artystyczny i autorski show wokalisty, który jest historią muzyki w pigułce. Bogate życie artystyczne, skłoniło muzyka do podzielenia się z publicznością wspomnieniami. To Stand up z piosenkami śpiewanymi na żywo. Koncert zakończyły owacje na stojąco.

Paweł Bączkowski w nowej artystycznej odsłonie

Wielkie przeboje, wielkich wykonawców od bluesa, jazzu, swinga, rockandrolla aż do pop, country a nawet gospel, na muzyce operetkowej skończywszy.

Usłyszycie piosenki

Elvisa Presleya, Franka Sinatry, Paula Anki, Toma Jonesa, Deana Martina, zespołów The Beatles, Bee Gees, Smokie i innych, a także wielkie hity polskiej muzyki rozrywkowej.


To historia muzyki w pigułce okraszona ciekawymi komentarzami i opowieściami. Jeśli dodamy do tego jego zdolności aktorsko – parodystyczno – kabaretowe, poczucie humoru i możliwości wokalne, to jesteśmy pewni, że każdy na widowni znajdzie coś dla siebie.

To Paweł Bączkowski, jakiego zna niewielu! 

Bilety 10 zł – dostępne w Bibliotece
rezerwacja telefoniczna 61 29 18 072


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Skip to content