Paweł Bączkowski w nowej artystycznej odsłonie

Wielkie przeboje, wielkich wykonawców od bluesa, jazzu, swinga, rockandrolla aż do pop, country a nawet gospel, na muzyce operetkowej skończywszy.

Usłyszycie piosenki

To historia muzyki w pigułce okraszona ciekawymi komentarzami i opowieściami. Jeśli dodamy do tego jego zdolności aktorsko – parodystyczno – kabaretowe, poczucie humoru i możliwości wokalne, to jesteśmy pewni, że każdy na widowni znajdzie coś dla siebie.

To Paweł Bączkowski, jakiego zna niewielu!

Bilety 10 zł – dostępne w Bibliotece
rezerwacja telefoniczna 61 29 18 072

5.05.2024 GODZ. 16.00 Sala Kina, ul. Dworcowa 14 bilety w cenie 10 zł rezerwacja i odbiór w bibliotece ul. Nowowiejska 15, tel. 61 29 18 072 Paweł Bączkowski w nowej artystycznej odsłonie. Absolutnie nie porzucając fascynacji i koncertów z muzyką country zaprasza na swój nowy program estradowy jakiego w Polsce jeszcze nie było!         MUZYCZNY STAND UP PAWŁA BĄCZKOWSKIEGO Wielkie przeboje, wielkich wykonawców od bluesa, jazzu, swinga,rockandrolla aż do pop, country a nawet gospel, na muzyce operetkowej skończywszy. Usłyszycie piosenki Elvisa Presleya, Franka Sinatry, Paula Anki, Toma Jonesa, Deana Martina, zespołów The Beatles, Bee Gees, Smokie i innych, a także wielkie hity polskiej muzyki rozrywkowej. To historia muzyki w pigułce okraszona ciekawymi komentarzami i opowieściami. Jeśli dodamy do tego jego zdolności aktorsko - parodystyczno-kabaretowe, poczucie humoru i możliwości wokalne, to jesteśmy pewni, że każdy na widowni znajdzie coś dla siebie. To Paweł Bączkowski, jakiego zna niewielu!