Warsztaty w ramach Nocy Bibliotek 2024 pod hasłem „Moc Bibliotek”

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, które odbędą się w ramach tegorocznej Nocy Bibliotek pod hasłem „Moc Bibliotek”. Czeka na Was wiele twórczych zajęć, zakończonych projekcją filmu familijnego!

Data:  11.10.2024

Miejsce: Pałac, ul. Nowowiejska 15, Kaźmierz

Warsztaty: od godziny 17:00 do 20:00

Film: godzina 20:00

Zapisy: ilość miejsc ograniczona, tel. 61 29 18 072

Dołącz do nas, aby wspólnie odkrywać Moc Bibliotek – nie tylko książki, ale też sztuka i film!

Trzy różne warsztaty:

Na zakończenie:

Po warsztatach zapraszamy na film familijny "Mój brat ściga dinozaury" – wzruszająca historia, idealna dla widzów od 11 lat. Film zdobył 5 europejskich nagród filmowych, a jego czas trwania to 1 godzina 40 minut.

Data: 11.10.2024

Miejsce: Pałac, ul. Nowowiejska 15, Kaźmierz

Warsztaty: od godziny 17:00 do 20:00

Film: godzina 20:00

Zapisy: ilość miejsc ograniczona, tel. 61 29 18 072

Trzy różne warsztaty:

• Kamień: malowanie kamieni – naucz się, jak przemienić zwykły kamień w małe dzieło sztuki. Każdy uczestnik proszony jest o zabranie swojego kamienia.
  • Papier: robienie ozdobnych kartek – własnoręcznie wykonasz kartki na urodziny i inne wyjątkowe okazje.
  • Nożyce i Sznurek: robienie bransoletek – dowiedz się, jak wiązać bransoletki ze sznurka i koralików. Nauczymy Cię jak stworzyć własne, unikalne ozdoby.

Na zakończenie:

Po warsztatach zapraszamy na film familijny „Mój brat ściga dinozaury” – wzruszająca historia, idealna dla widzów od 11 lat. Film zdobył 5 europejskich nagród filmowych, a jego czas trwania to 1 godzina 40 minut.