14 marca zapraszamy dzieci na spektakl Teatru Animacji pt.: „A niech to gęś kopnie”. Znacie Gęś? Długaśna szyja, śmieszne, kłapiaste stopy – Gęś jak to Gęś. Ale czy tak naprawdę Ją znamy? O czym myśli? O czym marzy? Twórcy spektaklu „A niech to gęś kopnie” zadali sobie to trudne pytanie. Odkryli smutną prawdę. Gęś – przynajmniej ta nasza – ma depresję.

Jest chuda, brzydka i nie ma przyjaciół. Jedyne co ma, to ów wielki smutek przyczepiony do niej mocno, niczym jesienny liść do podeszwy mokrego buta. Czy Gęś odnajdzie swoje szczęście? Czy uśmiech zagości na jej dziobie?. Przekonamy się o tym w sobotę, 14 marca. Początek spektaklu – godz. 16.00. Cena biletu – 10 zł od osoby. Przedsprzedaż biletów w bibliotece. Zapraszamy!