22.09.2023 – Oni też czytają i polecają #BLISKO

Pierwsze takie spotkanie i to w Kaźmierzu. Bogdan Rymanowski o powstawaniu książki „Dopaść Morawieckiego” i fascynacji osobą Kornela Morawieckiego. Rymanowski zawodowo i prywatnie. Ciekawe opowieści zza kulis programów oraz o tym, jakie znaczenie ma rodzina. Dobre pytania – w tym od najmłodszego uczestnika spotkania (lat 11) – oraz wyczerpujące odpowiedzi. Po spotkaniu można było poprosić o autograf i jeszcze chwilę porozmawiać. Wiedzieliście, że Bogdan Rymanowski to wielki fan sportu?

Słowem: Niesamowicie!

Rozmowę prowadził Artur Skorupiński

Zapraszamy na kolejne spotkania i warsztaty organizowane przez Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Kaźmierzu

ℹ Działania prowadzone są w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność