Zgodnie z obietnicą daną w ubiegłym roku, zapraszamy na Święto Chleba i Sera! Odbędzie się ono w sobotę 28 sierpnia. Święto Chleba i Sera to już tradycja i jedna z większych imprez organizowanych w Gminie Kaźmierz. W tym roku, z uwagi na trwające nadal zagrożenie epidemiczne związane z zakażeniami koronawirusem oraz z przyczyn ekonomicznych będzie to wydarzenie jednodniowe.
Wydarzenie jednodniowe, ale sporo atrakcji! Wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu zobowiązane są do zachowania dystansu społecznego oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa (zakrywania ust i nosa) w związku z zagrożeniem COVID-19.

Prosimy zapoznać się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Bibliotekę Publiczną i Centrum Kultury w Kaźmierzu : Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach