Szkolimy się

W spotkaniu wzięli udział pracownicy naszej biblioteki, ale też bibliotek z nami zaprzyjaźnionych oraz partnerzy z projektu #BLISKO. Otrzymaliśmy wiele cennych uwag i ciekawych rozwiązań w działaniach na rzecz promocji czytelnictwa. Ogrom inspiracji i motywacja do działania!

Dziękujemy Pani Gabrieli za ogrom ciekawych pomysłów i wszystkie wskazówki dotyczące promocji .

25.10.2023 #BLISKO

Szkolenie pt. 50 sposobów na promocję czytelnictwa prowadziła Gabriela Kwarta.

11 osób przy stole w tle prezentacja napis Męskie czytanie
obok baner Biblioteka Publiczna i Centrum Kultury w Kaźmierzu Blisko Bliżej Biblioteka

ℹ Działania prowadzone są w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025