Sala przedszkolna w Bytyniu została spowita cieniem. Bez obaw to tylko Teatr Cieni “Latarenka” i przedstawienie “Wesoła Chatynka”dla przedszkolaków i dzieci ze szkoły podstawowej. Niezwykły spektakl światła, cienia i muzyki. Bajarka grą na gitarze i śpiewem oczarowała dziecięcą publiczność. Wspaniałe wrażenia!

Krok Do Rozczytania #Blisko Bliżej Biblioteka

Przedstawienie Teatr Cieni Latarenka w Bytyniu 26.09.2023

ciemna sala, kobieta na pierwszym planie przy scenie
publiczność grupa dzieci

Przedszkolaki uwielbiają teatrzyki! Szczególnie przedstawienia Teatru Cieni Latarenka

Dzieci w Gaju Wielkim z radością wysłuchały opowiadania „Wesoła chatynka” ich żywe reakcje, śmiechy i oklaski potwierdzają to w 100% Bajarka ponownie zaczarowała swoją dziecięcą publiczność. Dziękujemy za piękne przedstawienie!

Krok Do Rozczytania #Blisko Bliżej Biblioteka

Przedstawienie Teatr Cieni Latarenka w Gaju Wielkim 4.10.2023

ℹ Działania prowadzone są w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025