• To wydarzenie minęło.

Spektakl teatralny „Nago w kisielu”

2 grudnia, 2023 @ 19:0020:00

20zł
Spektakl teatralny “Nago w kisielu” Data: 2 grudnia 2023 Godzina: 19:00 Miejsce: Sala Kina Adres: Ul. Dworcowa 14 Cena biletów wynosi 20 złotych. Rezerwacja biletów telefoniczna 61 29 18 072 Odbiór biletów: Biblioteka ul. Nowowiejska 15 Teatr Jedyny Taki powstał w maju w 2021 roku pod wpływem natchnienia, kiedy to po ponad rocznym zamknięciu instytucji kultury z powodu pandemii społeczeństwo jak nigdy spragnione było obcowania ze sztuką, obecności drugiego człowieka i przebywania w atmosferze lekkości, uśmiechu, pozytywnych wibracji i dozy dobrego humoru. scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński Bohaterkami komedii „Nago w kisielu” są niespełnione aktorki z prowincjonalnego teatru, wiodące jednostajne życie, przebywając więcej w garderobie, niż na scenie. Aż tu nagle pojawia się On, a wraz z nim szansa na wielką zmianę. Być może jedyną. Jeśli są Państwo ciekawi, do czego będą zdolne posunąć się dwie zdeterminowane artystki, dlaczego i na kogo warto mieć haka w sytuacji, kiedy pojawi się enigmatyczny On, to zapraszamy na pełen pikanterii, przewrotnego dowcipu oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji spektakl pióra Marka Zgaińskiego o kulisach środowiska aktorskiego.

Przed nami kolejny niezapomniany wieczór pełen śmiechu i rozrywki tym razem za sprawą występu Teatru Jedyny Taki. W Sali Kina w dniu 2 grudnia 2023 roku o godzinie 19:00 zapraszamy na spektakl „Nago w kisielu”.

Szczegóły wydarzenia:

Spektakl teatralny „Nago w kisielu”
Data: 2 grudnia 2023
Miejsce: Sala Kina
Adres: Ul. Dworcowa 14
Cena biletów wynosi 20 złotych.
Rezerwacja biletów telefoniczna 61 29 18 072
Odbiór biletów: Biblioteka ul. Nowowiejska 15