• To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Elżbietą Cherezińską

8 lutego @ 18:0020:00

Spotkanie z Elżbietą Cherezińską 08.02.2024 czwartek, godz. 18.00 Pałac, ul. Nowowiejska 15 Kaźmierz WSTĘP WOLNY

W Nowym Roku ruszamy z kolejnym cyklem spotkań z inspirującymi ludźmi i mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na niezwykłe spotkanie autorskie z fenomenalną pisarką Elżbietą Cherezińską – autorką poruszających powieści historycznych!

Autorka zabierze nas w podróż przez krainę barwnych postaci i fascynujących wydarzeń historycznych. Będziemy mieli okazję poznać kulisy jej twórczości, zanurzyć się w epoki, o których opowiada, i zadawać autorce ciekawe pytania.

czwartek, godz. 18.00
Pałac, ul. Nowowiejska 15 Kaźmierz

———————————-

To wyjątkowa okazja dla miłośników literatury historycznej i nie tylko. Przyjdźcie, posłuchajcie, zadajcie pytania i bądźcie częścią inspirującego wieczoru!

Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji, zarezerwujcie sobie czas i do zobaczenia na spotkaniu autorskim z Elżbieta Cherezińska!

[Dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych!]

#SpotkanieAutorskie#ElżbietaCherezińska#LiteraturaHistoryczna#CzytamyRazem

———————————-

Działania prowadzone są w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność