• To wydarzenie minęło.

Spotkanie z pisarką Tanyą Valko

7 listopada, 2023 @ 18:0020:00

plakat - Spotkanie autorskie z Tanyą Valko 7.11.2023 wtorek, Pałac, ul. Nowowiejska 15 na plakacie kobieta z filiżanką
7 listopada 2023 r. o godzinie 18.00 zapraszamy serdecznie na spotkanie z Autorką Tanyą Valko do biblioteki przy ul. Nowowiejskiej 15, polską pisarką i poetką.
Tanya jest autorką bestsellerowej „Arabskiej Sagi”, a w tym „Arabskiej Żony”, „Arabskiej córki”, „Arabskiej krwi”, „Arabskiej księżniczki”. Sukces tej serii skłonił autorkę do napisania „Azjatyckiej Sagi”, w tym „Okruchów raju” i „Miłości na Bali”, która jest kontynuacją losów bohaterów poprzedniego cyklu.
Powieściami „Arabska krucjata” i „Arabski mąż” Tanya powraca do krajów arabskich. „Arabski syn” jest kontynuacją całej orientalnej serii.

ℹ Działania prowadzone są w ramach BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025
#BLISKO
Narodowe Centrum Kultury