We wtorek (30 maja 2023) odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursie „Origami Magia Papieru – Wiosenne Podróże”. Wystawa konkursowych prac została wyeksponowana w holu biblioteki. Uczniowie z dumą prezentowali swoje prace, a Pani Dyrektor biblioteki wręczyła im pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Ze względu na to, że wszystkie prace były przepiękne i z pewnością włożono w nie mnóstwo serca i wysiłku, każdy uczestnik konkursu został nagrodzony.

W imieniu organizatorów oraz dzieci serdecznie zapraszamy do odwiedzania Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Kaźmierzu, by móc na własne oczy zobaczyć tę piękną wystawę oraz przy okazji wypożyczyć książkę.

Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Kaźmierzu

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy!

Opiekunki konkursu: Karolina Teresiak, Lucyna Kubala, Iwona Klimas, Halina Fiksa